Publicystyka  Jest 28 produktów.

na stronę
W magazynie
To opowieść o tym, jak najpotężniejszy gang medialno-polityczny świata przygotował skok na pieniądze polskich podatników. Niestety, uprzedzę, książka nie ma happy endu. Nie wiadomo bowiem, czym ta historia się skończy. Amunicja w wojnie propagandowej jest rzetelna informacja. Dlatego proszę traktować tę książkę jako swojego rodzaju „magazynek” z...
26,85 zł
0 Recenzje
Sprzedaż!
W magazynie
Jeszcze niedawno byłoby nie do pomyślenia, aby mówić o polskiej odpowiedzialności za Holokaust – niemiecką zbrodnię popełnioną na narodzie żydowskim. Dziś coraz częściej i coraz głośniej pod adresem Polaków padają oskarżenia o współudział w eksterminacji Żydów.
9,52 zł
0 Recenzje
W magazynie
dr Leszek Pietrzak – historyk, analityk, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracował m.in. w Urzędzie Ochrony Państwa, Instytucie Pamięci Narodowej i Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Był współautorem raportów BBN dla śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W latach 2006-2008 był członkiem Komisji Weryfikacyjnej ds. WSI.
23,15 zł
0 Recenzje
W magazynie
Przeczytaj, jak groźna może być żądza objęcia władzy nad naszymi umysłami i ciałami. Zdecyduj sam, czy to na pewno tylko spiskowa teoria.
26,85 zł
0 Recenzje
W magazynie
Gdy Michnik nagrywał Rywina, który przyszedł do niego z korupcyjna propozycja, nie przypuszczał, że na zawsze zmieni oblicze Polski. Od tego czasu nagrywanie rozmówców stało się główna metoda prowadzenia polityki.
22,22 zł
0 Recenzje
W magazynie
Przeczytaj, jak krok po kroku esbeckie lobby szykowało zamach stanu w obronie utraconych wpływów i pieniędzy.Najbardziej nieoczekiwana książka roku!
17,59 zł
0 Recenzje
W magazynie
Stanisław Srokowski – poeta, prozaik. Działał w „Solidarności Walczącej”. Autor powieści: „Ukraiński kochanek”, „Zdrada”, „Barbarzyńcy u bram”, „Spisek barbarzyńców” i opowiadań „Strach”. „Nienawiść” – podstawa dla filmu Smarzowskiego „Wołyń” – została wyróżniona nagroda Mackiewicza. „Ukraińskiego kochanka” w plebiscycie Polskiego Radia uznano za jedna z...
32,41 zł
0 Recenzje
W magazynie
Polska marzeń prof. Panfi la jest jak Polonia z obrazów Jacka Malczewskiego – piękna, dumna, posągowa kobieta w kolorowych strojach lub wojskowych szynelach. Dziś po raz kolejny Polska zrzuca kajdany i prostuje się dumnie. Nic więc dziwnego – mówi autor, że ci, którzy ją skuwali, boją się jej gniewu.
18,43 zł
0 Recenzje
W magazynie
Są siły zewnętrzne, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie, tak jawne, jak i ukryte, zainteresowane bardzo tym, aby państwo polskie przestało istnieć” – ostrzega ks. Małkowski. W rozmowie  z redaktor naczelną „Zakazanej Historii” Aldoną Zaorską opowiada o zagrożeniach duchowych i materialnych, jakie czyhają na współczesnych Polaków. 
26,85 zł
0 Recenzje
Tylko online
W magazynie
Książka odsłania prawdziwą twarz psychologii, której metody niejednokrotnie przypominają praktyki religijne, a równocześnie są od wiary i modlitwy mniej skuteczne.
17,59 zł
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów